Stosowanie naturalnej witaminy C

Stosowanie naturalnej witaminy C

Medycyna mitochondrialna to nowy dział medycyny. Wielkim odkryciem, którym chlubi się medycyna mitochondrialna jest wykazanie, że nasza kondycja zdrowotna w dużym stopniu zależy od kondycji mitochondriów. Medycyna mitochondrialna wskazała także substancje mitochondrialne, które utrzymują mitochondria w dobrej kondycji. Jedną z tych substancji jest naturalna witamina C.

Witamina C dla naszego zdrowia

Naturalna witamina C, która jest dostępna w Polsce już jakiś czas temu jest suplementem bardzo wysokiej jakości. Naturalna witamina C wyróżnia się tym, że jej stężenie w organizmie utrzymuje się na wysokim poziomie przez dłuższy czas. Składnik aktywny jest przyswajany przez organizm stopniowo. Preparat ten zawiera w swoim składzie witaminę C, której budowa jest bardzo podobna do naturalnej witaminy, którą dostarczamy organizmowi jedząc owoce i warzywa. Witamina C wzmacnia odporność organizmu i zmniejsza skutki długotrwałego stresu.

Substancje mitochondrialne, które warto poznać

Substancje mitochondrialne to nie tylko witamina C. Zalicza się do nich także witamina K2, witamina B3, witamina B12, witamina D3, selen, l karnityna, kwas alfa liponowy. Substancją mitochondrialną jest również glutation oraz koenzym Q10. Kupienie preparatów z substancjami mitochondrialnymi nie jest trudne.

Chrom w tabletkach, mangan suplement, witamina B complex czy nawet witamina k2 mk7 to wysokiej jakości preparaty dostępne bez recepty. Są bezpieczne dla zdrowia, należy stosować je zgodnie z zaleceniami na ulotce.
 

Kopiowanie zabronione (c) 2019